Go Back   Tibia ML Forum > Polski > Tawerna

Notices

Tawerna Używaj tego działu aby rozmawiać o wszystkim co nie jest związane z Tibią.

Reply

Thread Tools
Old November 29th, 2009, 18:09   #61
Flyrav
Junior Member

Flyrav's Avatar

Flyrav is on a distinguished road

Pewnego razu za dużo wypiłem i upadłem na ziemie, wracając do domu w królewskim mieście zgwałciłem jakiegoś pedofila, który był jego postacią w Tibii i nasłał na mnie swoją bandę wilków, które w zasadzie nie były wilkami, bo odpadły im szpony a miały banany i rzucały nimi w małe dziewczynki, które były nagie, bo zostały zgwałcone, jak już byłem w tramwaju to przyszedł kanar i razem z nim i mnie wywali, pobiegłem szybko do autobusu i tam zgwałciłem małą dziewczynkę i poskarżyła się swojej mamie która dała mi w dupe i uciekłem, ale powróciłem aby zgwałcić ją jeszcze raz, doznałem orgazmu i uciekłem do mojej byłej którą była Marjon i to właśnie ona zgwalcila mnie okrutnie, ale potem ja wyczochralem kutasa, a ona zrobiła obiad ale ja wolałem ją obmacać po dolnej czesci ciała ale ona jej nie miała, bo była facetem i urwałem mu juz pół urwanego kutasa by mnie mógł pochlastać po mojej gładkiej mordzie, która była szorstka. Zwiałem do mojej piwnicy aby zwalić krzesla pod drzwi bo się bałem, ze zejdzie tutaj...
Flyrav is offline   Reply With Quote
Old November 30th, 2009, 00:25   #62
Anglik
Senior Member

Anglik's Avatar

Anglik is on a distinguished road

Pewnego razu za dużo wypiłem i upadłem na ziemie, wracając do domu w królewskim mieście zgwałciłem jakiegoś pedofila, który był jego postacią w Tibii i nasłał na mnie swoją bandę wilków, które w zasadzie nie były wilkami, bo odpadły im szpony a miały banany i rzucały nimi w małe dziewczynki, które były nagie, bo zostały zgwałcone, jak już byłem w tramwaju to przyszedł kanar i razem z nim i mnie wywali, pobiegłem szybko do autobusu i tam zgwałciłem małą dziewczynkę i poskarżyła się swojej mamie która dała mi w dupe i uciekłem, ale powróciłem aby zgwałcić ją jeszcze raz, doznałem orgazmu i uciekłem do mojej byłej którą była Marjon i to właśnie ona zgwalcila mnie okrutnie, ale potem ja wyczochralem kutasa, a ona zrobiła obiad ale ja wolałem ją obmacać po dolnej czesci ciała ale ona jej nie miała, bo była facetem i urwałem mu juz pół urwanego kutasa by mnie mógł pochlastać po mojej gładkiej mordzie, która była szorstka. Zwiałem do mojej piwnicy aby zwalić krzesla pod drzwi bo się bałem, ze zejdzie tutaj i mnie zje....
Old December 6th, 2009, 21:55   #63
Nheo
Member

Nheo is on a distinguished road

Pewnego razu za dużo wypiłem i upadłem na ziemie, wracając do domu w królewskim mieście zgwałciłem jakiegoś pedofila, który był jego postacią w Tibii i nasłał na mnie swoją bandę wilków, które w zasadzie nie były wilkami, bo odpadły im szpony a miały banany i rzucały nimi w małe dziewczynki, które były nagie, bo zostały zgwałcone, jak już byłem w tramwaju to przyszedł kanar i razem z nim i mnie wywali, pobiegłem szybko do autobusu i tam zgwałciłem małą dziewczynkę i poskarżyła się swojej mamie która dała mi w dupe i uciekłem, ale powróciłem aby zgwałcić ją jeszcze raz, doznałem orgazmu i uciekłem do mojej byłej którą była Marjon i to właśnie ona zgwalcila mnie okrutnie, ale potem ja wyczochralem kutasa, a ona zrobiła obiad ale ja wolałem ją obmacać po dolnej czesci ciała ale ona jej nie miała, bo była facetem i urwałem mu juz pół urwanego kutasa by mnie mógł pochlastać po mojej gładkiej mordzie, która była szorstka. Zwiałem do mojej piwnicy aby zwalić krzesla pod drzwi bo się bałem, ze zejdzie tutaj i mnie zje...., czego bardzo nie chciałem
Old December 7th, 2009, 09:32   #64
Anglik
Senior Member

Anglik's Avatar

Anglik is on a distinguished road

Pewnego razu za dużo wypiłem i upadłem na ziemie, wracając do domu w królewskim mieście zgwałciłem jakiegoś pedofila, który był jego postacią w Tibii i nasłał na mnie swoją bandę wilków, które w zasadzie nie były wilkami, bo odpadły im szpony a miały banany i rzucały nimi w małe dziewczynki, które były nagie, bo zostały zgwałcone, jak już byłem w tramwaju to przyszedł kanar i razem z nim i mnie wywali, pobiegłem szybko do autobusu i tam zgwałciłem małą dziewczynkę i poskarżyła się swojej mamie która dała mi w dupe i uciekłem, ale powróciłem aby zgwałcić ją jeszcze raz, doznałem orgazmu i uciekłem do mojej byłej którą była Marjon i to właśnie ona zgwalcila mnie okrutnie, ale potem ja wyczochralem kutasa, a ona zrobiła obiad ale ja wolałem ją obmacać po dolnej czesci ciała ale ona jej nie miała, bo była facetem i urwałem mu juz pół urwanego kutasa by mnie mógł pochlastać po mojej gładkiej mordzie, która była szorstka. Zwiałem do mojej piwnicy aby zwalić krzesla pod drzwi bo się bałem, ze zejdzie tutaj i mnie zje...., czego bardzo nie chciałem, bo wiedziałem że...

Thread Tools

Posting Rules